O kartičkách a projektu

Matérie ke studiu na právnických fakultách je opravdu rozsáhlá. Rok co rok se studenti snaží si zapamatovat a naučit obrovské množství informací, poznatků, chytáků. Každý student pak má svoji vlastní metodu, někteří si bláznivě podtrhávají výpisky, někteří spí na učebnicích a někteří si připravují vlastní výpisky. Všechny studenty však spojuje metoda neustálého opakování a testování vlastních - již nabytých - znalostí. 

Sami jsme to zažili. A proto jsme v roce 2017, při učení na naše státnice, přišli s nápadem připravit v ucelené a přehledné formě zkušební materiály, které mají za cíl pomoci studentům se lépe orientovat v nepřeberném množství učiva. S heslem "Opakuj. Testuj. Skládej." jsme vydali první vydání kartiček! Co se skrývá pod tímto heslem, a co můžete od kartiček očekávat?

Opakuj!

Každé vydání kartiček je připraveno na základě zkušebních otázek jednotlivých předmětů. Kartičky tak obsahují to nejdůležitější, co je nutné si v rámci zkušebního okruhu zapamatovat. 

Testuj!

Do každého vydání kartiček jsme přidali testovací otázky, na které můžeš při studiu odpovídat. Některá vydání obsahují i tzv. Info+ kartičky, do kterých jsme zahrnuli dodatečné a i například zajímavé informace, které se ti mohou při zkoušce hodit. 

Skládej!

Kartičky jsou vytištěny na pevný papír a v takovém formátu, aby je mohl mít student vždy při sobě. Současně jsou kartičky dodávány společně s látkovým pytlíčkem. 

Všem držíme palce a věříme, že vám kartičky pomohou, tak jako již stovkám studentům.

Za Právnické kartičky,
Mgr. David Němeček 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení