Soutěž - trička

Spolupracujte s námi na nových tričkách s právnickými motivy!

Chtěli bychom vytvořit nová trička s motivy z právnického prostředí. Pokud umíš kreslit nebo jsi šikovný/á v grafických programech, je tato soutěž přímo pro Tebe! :-)

Jak se zúčastnit?

Zašli nám do 30.4.2022 (do půnoci) návrh grafického/textového motivu (kresby, počítačové grafiky, fotografie, atd.) na e-mail: pravnickekarticky@email.cz. 

Jak by motiv měl vypadat?

To je zcela na Tobě. Může se jednat o motiv školy, právnické osobnosti, předmětu nebo nějaké urban legend. Kreativitě se meze nekladou.

Co můžeš vyhrát?

Autor nejlepšího motivu obdrží cenu 1.500,- Kč plus kartičky (jednu sadu) dle vlastního výběru.

Kdo a jak rozhodne o vítězi?

Právo rozhodnout o vítězi zůstane týmu Právnických kartiček - doufáme tedy, že vybereme nejlepší motiv. :)

Ostatní

Abychom mohli vybrat vítěze, je možné že se rozhodneme vytvořit anketu, kterou zveřejníme na Instagramu/Facebooku. Pro tyto účely Ti zašleme e-mail, ve kterém Tě před samotným zveřejněním motivu požádáme o Tvůj souhlas. 

Vítěz obdrží výše zmíněnou výhru, a to jako úhradu za výhradní licenci k užití motivu pro výrobu a prodej triček. Samozřejmě, pokud se motiv bude líbit, rádi se dohodneme na další spolupráci. :-)

Právnické kartičky si současně vyhrazují právo nevybrat žádného vítěze - to se (doufáme) nestane, ale tak pro jistotu, že. :-)

 

 

 

 

A complete release of Facebook by each entrant or participant; and acknowledgement that the promotion is in no way sponsored, endorsed, administered by or associated with Facebook.