Soutěž - trička

Spolupracujte s námi na nových tričkách s právnickými motivy!

Chtěli bychom vytvořit nová trička s motivy z právnického prostředí. Pokud umíš kreslit nebo jsi šikovný/á v grafických programech, je tato soutěž přímo pro Tebe! :-)

Jak se zúčastnit?

Zašli nám do 30.4.2022 (do půnoci) návrh grafického/textového motivu (kresby, počítačové grafiky, fotografie, atd.) na e-mail: pravnickekarticky@email.cz. 

Jak by motiv měl vypadat?

To je zcela na Tobě. Může se jednat o motiv školy, právnické osobnosti, předmětu nebo nějaké urban legend. Kreativitě se meze nekladou.

Co můžeš vyhrát?

Autor nejlepšího motivu obdrží cenu 1.500,- Kč plus kartičky (jednu sadu) dle vlastního výběru.

Kdo a jak rozhodne o vítězi?

Právo rozhodnout o vítězi zůstane týmu Právnických kartiček - doufáme tedy, že vybereme nejlepší motiv. :)

Ostatní

Abychom mohli vybrat vítěze, je možné že se rozhodneme vytvořit anketu, kterou zveřejníme na Instagramu/Facebooku. Pro tyto účely Ti zašleme e-mail, ve kterém Tě před samotným zveřejněním motivu požádáme o Tvůj souhlas. 

Vítěz obdrží výše zmíněnou výhru, a to jako úhradu za výhradní licenci k užití motivu pro výrobu a prodej triček. Samozřejmě, pokud se motiv bude líbit, rádi se dohodneme na další spolupráci. :-)

Právnické kartičky si současně vyhrazují právo nevybrat žádného vítěze - to se (doufáme) nestane, ale tak pro jistotu, že. :-)

 

 

 

 

A complete release of Facebook by each entrant or participant; and acknowledgement that the promotion is in no way sponsored, endorsed, administered by or associated with Facebook.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení